top of page

Alternativní svatební místa - vydejte se vstříc netradiční svatbě

Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě každého páru, a výběr místa pro obřad může ovlivnit celkovou atmosféru a nezapomenutelnost celé události. 


Pro ty, kteří touží po něčem výjimečném a odlišném od tradičních kostelů a sálů, existuje celá řada alternativních míst, která dodají svatbě jedinečný a neopakovatelný nádech a budou odrážet váš vkus a osobnost.


V posledních letech se však stále více lidí rozhoduje pro alternativní svatební místa.


Zde je 10 inspirujících míst, které mohou být v souladu právě s vámi. 


1.Zahrady zámku:

Romantické a krásné zahrady okolo historického zámku poskytují idylické prostředí pro svatební obřad. Kombinace historie, přírody a elegance udělá z vaší svatby nezapomenutelný zážitek.


2. Plážová svatba:

Pro milovníky moře a slunce není nic lepšího než svatba na pláži. Bílý písek, zvuk vln a nádherný západ slunce vytvoří romantický rámec pro váš velký den.


3.Horská chata:

Pro páry, které milují horskou atmosféru, může svatební obřad na vrcholu hory nebo u útulné horské chaty poskytnout úžasný a intimní zážitek.


4.Botanická zahrada:

Rozkvetlé květiny, exotické rostliny a malé mosty mohou vytvořit pohádkovou atmosféru pro svatbu. Botanická zahrada je ideální pro milovníky exotických květin a přírody.


5.Vinice:

Pro milovníky vína a rustikální atmosféry je svatební obřad ve vinici dokonalou volbou. Zlaté révy a panoramatický výhled na vinohrady vytvoří úchvatnou kulisu.


6.Historický statek:

Autentický historický statek nebo usedlost může poskytnout malebné a přitom elegantní prostředí pro svatební obřad. Rustikální detaily a kouzlo minulosti dodají svatbě osobní nádech.


7.Muzeum nebo galerie:

Pro umělecky založené páry může svatební obřad v muzeu nebo galerii přinést unikátní atmosféru a zároveň zaujmout hosty originálním prostředím.


8.Podvodní svatební obřad:

Pro odvážné páry, kteří milují vodní dobrodružství a cestování, existuje možnost podvodního svatebního obřadu. Ženich, nevěsta a hosté se ponoří pod hladinu a vymění si sliby pod vodou.


9.Svatební vlak:

Pro neotřelou a pohyblivou svatbu může svatební vlak být originálním místem pro obřad. Cestujte krajinou a slavte svůj výjimečný den na kolejích.


10.Motocrossová trať:

Pro milovníky motorek, motocrossu a především adrenalinu. Pokud jste milovníky tohoto sportu je to skvělá varianta jak udělat svatbu snů tam, kde se cítíte jako doma.  


Pamatujte, že svatba je osobní a jedinečná událost, a výběr alternativního místa může dodat vašemu velkému dni tu správnou dávku originality. Nezáleží na tom, zda zvolíte historické místo, přírodu nebo neotřelou lokalitu - důležité je, aby odráželo vaši lásku a jedinečnost vašeho vztahu.


Pokud plánujete netradiční nebo naopak úplně tradičný svatbu, rády uděláme váš den nezapomenutelným.  🙂


47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page