top of page

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY  - ohledně zkoušek svatební šatů.


Jak by měla zkouška svatebních šatů probíhat se můžete dočíst v článku 02. 


Tentokrát si zodpovíme nejčastější otázky které dostáváme od slečen, které k nám chtějí přijít na zkoušku svatebních šatů. 🙂


Platí se nějaký poplatek? 

Ano, platí se rezervační poplatek za zkoušku šatů 500,- předem na účet, který vám odečteme z celkové částky šatů, když si u nás vyberete. 


Půjčujete šaty ze svatební recyklace?

Šaty ze svatební recyklace půjčujeme. Jsou to nádherné kousky v perfektním stavu, které si sami vybíráme. Šaty z projektu mají nižší cenu než ty klasické, které nakupujeme. 


Proč nejsou na webu nebo na instagramu všechny vaše šaty a proč nikde neuvádíte velikosti?

Několik druhů šatů jsou na instagramu i webu ukázány. Nezveřejňujeme všechny, protože se nám často stalo, že si nevěsta na instagramu zamilovala do šatů, které jí poté vůbec neseděly a už nedokázala dát šanci jinému střihu.  Za nás je lepší mít alespoň malou představu o tom co salon nabízí a pak se nechat s čistou hlavou překvapit, jaké budou ty pravé. 🙂


Velikosti nikde neuvádíme, protože se u jednotlivých výrobců značení velikostí mírně liší. Pokud to konkrétní model umožňuje, rády vám model upravíme přímo na míru.  


Mám omezený počet šatů které si můžu zkusit?

Omezený počet určitě není. Doporučujeme vyzkoušet i šaty, které se vám na ramínku vůbec nelíbí. Ve většině případů jsou to ty pravé, protože každé šaty vypadají na postavě úplně jinak než na ramínku. 


Jaká je výše půjčovného?


Půjčovné se pohybuje ve velmi širokém rozsahu. U šatů ze svatební recyklace se cena pohybuje od 7 000,-   do 10 000,- . U klasických svatebních šatů se cena pohybuje od 10 000,- do 16 000,-  .Najdete zde i kousky, které jsou na prodej za cenu půjčovného. 


Co cena půjčovného zahrnuje?

Cena půjčovného zahrnuje 

  • zapůjčení šatů - 3-5 dní ( obvykle od pátku do pondělí, ale určitě je možná individuální domluva) 

  • čištění běžného znečištění ( příplatek za mimořádně znečištěné šaty se poté řeší individuálně a není třeba se ho obávat) 

  • zkoušky svatebních šatů ve fázi úprav 1 - 3


POPLATKY - krejčovské úpravy, zúžení, zkrácení, prodloužení vlečky atd. Jsou individuálně zpoplatněny. 


Kdy mám přijít na úpravy šatů?

Ideálně 4-3 týdny před svatbou.


Celé šaty platím hned? 

Pokud si u nás šaty vyberete, zaplatíte 50% zálohu, při podpisu smlouvy. Druhou polovinu částky uhradíte, při vyzvedávání šatů před svatbou.


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page