top of page

Svatební recyklace ♻️ - co znamená a jak vznikla? 


Koncem loňského roku jsme spustili úplně nový projekt Svatební recyklace ♻️. Tento projekt vznikl, když mi moje švadlena posílala kontakty na slečny, kterým svatební šaty šila a je jim teď líto, že jen leží ve skříni. To byl ten moment, kdy jsem si řekla, že jim dám druhou šanci. 


Vzhledem tomu, že máme půjčovnu svatebních šatů, mohli jsme si dovolit umístit šaty z recyklace k nám do showroomu. Šaty si u nás tedy můžete půjčit nebo zakoupit ze salonů ze Španělska a Paříže, ale zároveň si můžete půjčit šaty z recyklace, které jsou k zapůjčení a cenově dostupnější. 


A tak to začalo. 


Tento projekt spočívá v tom, že my vaše kdysi milované svatební šaty, půjčujeme dalším nevěstám a vám se tak vrátí část nákladů. 


Šaty snů pro více než jednoho, ale každé se svým příběhem. Možná jste utratili spoustu peněz za své vysněné svatební šaty a chcete vrátit část nákladů za věc, kterou jste měli na sobě pouze jednou nebo možná jen nejste sentimentální typ a chcete uvolnit potřebné místo ve skříni. 


Pokud jste slyšeli o dopadu svatebních šatů na životní prostředí a chcete zlepšit místo na planetě, pronájem svatebních šatů je jedním ze způsobů, jak udělat něco pro naši planetu. Posláním svých šatů zpět do světa pomůžete snížit svatební odpad.


Je tedy pochopitelné, že mnoho z nás si prostě nedokáže odpustit myšlenku ,, chci utratit tisíce za jedny šaty, které si možná už nikdy neobléknu? '' Můžete, máme pro Vás řešení! 

Připojte se tedy k dalším novomanželům a proměňte své kdysi milované svatební šaty v něco, co udělá radost další nevěstě.


Luxus se setkává s udržitelností, tak pojďme dát vašim svatebním šatům druhý život.

Funguje to tak, že vy nám na email zašlete fotky vašich šatů, pořizovací cenu a v jakém roce jste se vdávala. Na základě toho určíme cenu za pronájem, zašleme náhled smlouvy a můžeme se domluvit na předání. 🙂


Zajistíme za vás úpravy, čistírnu, prezentaci klientovi, předání i následný návrat. 


Uvažujete o pronájmu svých svatebních šatů po vašem velkém dni?


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page