top of page

Zkouška svatebních šatů: Cesta k dokonalému vzhledu pro Velký den

Blíží se ten nejvýznamnější den vašeho života – váš svatební den. Jedním z nejúžasnějších aspektů příprav na svatbu je výběr svatebních šatů. A kde jinde byste měli začít než ve svatebním studiu, kde se můžete ponořit do světa krásných šatů a začít svou cestu k dokonalému vzhledu?

1. Naplánujte si termín zkoušky:

Začněte s naplánováním termínu zkoušky ve svatebním studiu. Doporučuje se to udělat s dostatečným předstihem, abyste měli dostatek času na výběr a případné úpravy. Volné termíny mohou být rychle obsazeny, takže si zajistěte místo co nejdříve. Rezervaci lze provést telefonicky, e-mailem nebo online na webových stránkách salonu.

2. Vyberte si širokou škálu stylů:

Při návštěvě svatebního studia budete mít možnost prohlédnout si různé styly svatebních šatů. Od klasických až po moderní, od princezny po jednoduché a elegantní. S výběrem vám pomůže odborný poradce, který vám poskytne cenné rady a doporučení na základě vašich představ a tvaru těla. Na začátku zkoušky se nevěsta seznámí s nabídkou salonu a vybere si několik modelů šatů, které chce vyzkoušet. Asistentka jí pak pomůže šaty obléct a upravit. Zkouška svatebních šatů obvykle trvá přibližně hodinu.

3. Vemte si s sebou podporu:

Zkouška svatebních šatů může být emocionálně náročná záležitost. Přizvěte své nejbližší přátele nebo rodinu, kteří vám mohou poskytnout podporu a upřímné názory. Je vždy dobré mít někoho, kdo vám pomůže při rozhodování. Doporučujeme však max. 3 osoby. 


Na zkoušku svatebních šatů si nevěsta  může vzít následující:

  • Podprsenku a kalhotky v tělové barvě, ve kterých se cítí pohodlně.

  • Pokud už má boty, které bude mít na svatbě. 

  • Doplňky, které si plánuje k šatům vzít, například šperky. 


4. Odborný pohled:

Věnujte se detailům. Pojďte s odborníkem diskutovat o možných úpravách, které by mohly být potřeba. Správná délka, správný střih a případné úpravy mohou zajistit, že vaše šaty budou dokonale padnout.


5. Pohodlí je klíčové:

Zajímejte se nejen o vzhled šatů, ale také o pohodlí. Zvažte, zda se cítíte pohodlně při pohybu, sedání si a zvedání rukou a zda je materiál příjemný na dotek.  

Při zkoušce je důležité, aby si nevěsta šaty důkladně prohlédla ze všech stran a postavila se do různých póz, aby viděla, jak jí šaty sluší a sedí v pohybu. Může si také pořídit fotografie, aby se mohla později rozhodnout, které šaty jsou pro ni ty pravé.


6. Důvěřujte svým instinktům:

I když je skvělé získat různé názory a rady, nakonec důvěřujte svým instinktům. Pokud se cítíte jako princezna ve svých šatech a záříte štěstím, jsou to ty pravé. 

7. Nenechte si ujít detaily:

Zkouška svatebních šatů je také skvělou příležitostí pro zkoumání doplňků. Zkuste různé typy závojů, podvazek, šperky, abyste si byli jisti, že váš celkový vzhled bude perfektní.


Čeho si všímat při výběru svatebních šatů?


Při výběru svatebních šatů je důležité všímat si následujícího:

  • Styl šatů by měl odpovídat vkusu nevěsty a celkovému stylu svatby.

  • Šaty by měly být pohodlné a nevěsta by se v nich měla cítit jako princezna.

  • Šaty by měly být dobře padnoucí a zdůrazňovat nevěstiny přednosti.


Kdy přijet na zkoušku?

Ideální doba pro zkoušku svatebních šatů je zhruba 3- 4 měsíce před svatbou. V této době už má nevěsta hodně věčí okolo svatby rozmyšleno.

Vzpomeňte si, že zkouška svatebních šatů je jedinečný zážitek. Užijte si každý moment této cesty k tomu, jak budete vypadat a cítit se během toho nejvýznamnějšího dne ve vašem životě. 

Ve správném svatebním studiu vám budou rádi k dispozici, abyste si užili tuto zkušenost naplno.


39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page